Serkan Bey ile 3 Ayda 11 kg

11 kg kilo kaybı, 3 beden incelme
Adı:Serkan
Yaş:23
Boy:173 cm
Başlangıç Kilosu:90 kg
Son Kilo:79 kg
Toplam Kaybedilen Kilo:11 kg
Kaç Beden İnceldi?:3 beden

Kilo Verme Süreci

Serkan Bey fazla kilolarından şikâyetçi olduğu için diyet kliniğimize başvurdu. Tanita MC 780 profesyonel vücut analiz cihazı ile yağ, kas, ödem, bölgesel yağlanma ölçümlerini yapıp genel değerlendirmesini gerçekleştirdik.

Serkan Beyin ideal kilosunu hesaplayıp 11 kiloluk bir hedef belirledik ve 3 aylık bir diyet planlaması yaptık. Mevcut kilosuna göre vücut yağ oranı oldukça yüksekti, ilk hedefimiz maksimum düzeyde yağ kaybını sağlamaktı. Diyet programına başladık ve haftalık olarak düzenli kontrol seanslarını gerçekleştirdik.

Haftalık olarak oluşturduğumuz diyet listelerine, danışanımız eksiksiz olarak uydu ve başarılı bir diyet süreci geçirdi. 90 kilo ile başladığımız programı 3 ay sonunda 79 kilo ile tamamladık ve toplamda 11 kilo kaybettik.

11 kilonun neredeyse hepsini (10 kilo) yağ olarak kaybettik, böylece vücut yağ oranı %9 azalarak, %26.4’den %17.2’ ye kadar düştü. Serkan Bey, maksimum seviyede yağ kaybı sayesinde 79 kilo olmasına rağmen 65 kiloluk bir bireyin yağ ağırlığına sahip oldu ve tüm bölgesel yağ fazlalıkları kayboldu.

Öncesi
Sonrası

Yorum yaz