Ferhat Bey ile 4 Ayda 16 kg

16 kg kilo kaybı, 4 beden incelme
Adı:Ferhat
Yaş:38
Boy:177 cm
Başlangıç Kilosu:107 kg
Son Kilo:91 kg
Toplam Kaybedilen Kilo:16 kg
Kaç Beden İnceldi?:4 beden

Kilo Verme Süreci

Ferhat Bey diyete başlamadan önce 107 kiloydu. Diyet kliniğimize geldiğinde beslenme şekli, sağlık durumu, günlük yaşam tarzı ve çalışma koşullarını değerlendirerek 4 aylık bir diyet planlaması oluşturduk. Haftalık olarak gerçekleştirdiğimiz düzenli kontrol seanslarında haftanın nasıl geçtiğini değerlendirerek, yapılan beslenme hatalarını tespit ettik ve düzelttik, böylece her hafta bir önceki haftanın üzerine koyarak ilerledik.

Ferhat Bey diyet programını titizlikle, disiplinli bir şekilde takip etti, verilen listenin ve belirlenen porsiyonların dışına çıkmadan ilerledi, böylece 4 aylık verimli bir diyet dönemi geçirdik. 107 kilo ile başladığımız programı, 4 ay sonunda 91 kilo ile tamamladık ve toplamda 16 kilo kaybettik.

Hedefimiz yalnızca kilo kaybı değil, aynı zamanda yüksek yağ kaybı ve bazı bölgelerdeki bölgesel yağlanmaları azaltmaktı. 16 kiloda, 10 kilo yağ kaybı sağlayarak vücut yağ oranını ve bölgesel yağlanmaları ciddi bir şekilde azalttık.

4 aylık program boyunca, hiçbir detox programı uygulamadan, kendisinin de istediği gibi yalnızca günlük beslenmesini düzenleyerek, hem kilo kaybını sağladık hem de program boyunca sağlıklı beslenme eğitimini tamamladık.

Öncesi
Sonrası

Yorum yaz